links معرفی اعضای شورای اسلامی معرفی دهیار معرفی روستای فرخ آباد و زیبادشت
جمعه, 29 تیر 1397

مطالب اخیر

مناقصات و مزایدات

پیوندها

اوقات شرعی


پیام تبریک دهیار روستا به مناسبت ولادت حضرت علی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
پنجشنبه, 16 فروردین 1397 ساعت 08:25
پیام تبریک


بسم الله الرحمن الرحیم"
علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را که به ماسوا فکندی همه سایه هما را
دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
فرا رسیدن 13 رجب سالروز سراسر فرخنده میلاد مولود کعبه، حیدر کرار، مولای متقیان امیرالمومنین علی(ع) و روز مرد را به مردم شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در چنین روزی ملائک هلهله سر می دهند و خداوند رحمان نعمتش را بر زمینیان تمام می کند؛ مردی پای بر عرصه گیتی می نهد که آمدنش روشنی بخش آفاق و شجاعتش درسی بس بزرگ برای تمامی ادوار تاریخ است.
در چنین روزی یاور نبوت و پدر امامت پای بر عرصه خاکی می نهد و سکوت کعبه را با آوایی ملکوتی می شکند. ستاره ای که، مهربانی و مظلومیتش آغوشی برای تمام مخلوقات می گشاید و با آمدنش عشق را معنایی دیگر می بخشد هیچ زبانی قادر به وصف خصایل آن امام رحمت و عطوفت نیست؛ مولایی که کلمات در برابر فضایل او مجالی برای خودنمایی ندارند.
پیروی از ولایت حضرت علی(ع) باعث افتخار ماست و نیک می دانیم در سرای باقی، آن حضرت از شیفتگان و پیروان خود نزد خداوند متعال شفاعت خواهد کرد و بر همه ماست که سیره و عدالت مداری آن حضرت را در همه شئون زندگی خود الگو قرار داده و در عمق وجود خود درونی سازیم.
یک بار دیگر فرا رسیدن این روز مبارک را به همه هم میهنان و پدران زحمتکش این خاک پاک تبریک و تهنیت عرض کرده، امید است با پیروی از منش و سلوک آن حضرت منشا خیر و برکت برای خود و جامعه باشیم.
نادر روشنی
۹۷/۱/۱۰
 

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیشنهادات و انتقادات

شماره تماس ها

داخلی / فکس :

026-36884390

حدیث روز