links معرفی اعضای شورای اسلامی معرفی دهیار معرفی روستای فرخ آباد و زیبادشت
سه شنبه, 29 خرداد 1397

مطالب اخیر

مناقصات و مزایدات

پیوندها

اوقات شرعی


پیام ریاست شورا اسلامی و دهیار روستا جهت راهپیمایی 22 بهمن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 12:20
پیام دهیار و شورا

باسمه تعالی
 
سی و نهمین بهار از طلوع فجر انقلاب اسلامی می گذرد و هنوز غریو فریاد الله اکبر آزادمردان و شیرزنانی که دل در گرو مسیحای زمان، خمینی کبیر، دست در دست هم، طومار استعمار و استبداد طاغوتیان را در هم پیچیدند از میان اوراق تاریخ به گوش می رسد.
 
نهال نورسته انقلاب اسلامی مردم ایران در کوران حوادث و کینه توزی دشمنان قسم خورده خود، توحش مدعیان حقوق بشر را در ترورها و ناامنی های دهه شصت به عینه دید و در هشت سال جنگ نابرابر و ناجوانمردانه راست قامتانه بر سبیل حق و عدالت پای فشرد.
 
سی و نه سال از بازگشت پیرجماران به آغوش ملت رنج کشیده ایران می‌گذرد و هنوز بهشت زهرا، مالامال از فریادهای آن پیر فرزانه است که به پشتیبانی ملت، بساط اسلام ستیزی و امپریالیسم را در مهد تمدن و تاریخ جهان برچید.
 
دهه فجر، سرآغازی بود بر رهایی ملتی که از جور اشقیا به تنگ آمده بودند و در ظل عنایات و رحمت واسعه الهی و در پرتو رهبری آن راد مرد خدایی خروش را بر قرار و شهادت را بر زندگی ذلت بار ارجح یافتند و آن کردند که تا همیشه زمان بر تارک تاریخ خواهد درخشید.
 
اینک، ماییم و امانتی بی‌مانند، که از خون جوانان وطن جان مایه دارد. این ماییم و امانتی گرانبها که ریشه در قلب فرد فرد ایرانیان غیرتمند دارد. ماییم و امانتی که از پس سی و شش سال صبر و استقامت و صلابت امت ولایتمدار ایران به امروز رسیده.
 
اینک ماییم و جمهوری اسلامی ایران.
 
22 بهمن، تنها یک تاریخ خاطره انگیز نیست. 22 بهمن سرآغاز حرکتی است که نور امید ملت‌های رنج کشیده جهان شد و خواب از چشم جهانخواران و ستم پیشگان ربود.
 
امروز که کینه توزی دشمنان و زخم خوردگان از انقلاب اسلامی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلوات الله علیه و آله الطاهرین و فرزندان مظلومش تجلی یافته و غده چرکین داعش و هم پالگی هایش خون فرزندان و رهپویان حضرتش را مباح می شمرند، بر ماست تا هرچه پرانگیزه‌تر و مصمم تر، مهیای آفرینش حماسه ای دیگر در پیشگاه جهانیان شویم و امید دشمنان و عنادجویان را ناامید نماییم.
 
ریاست شورای اسلامی و دهیار روستای فرخ آباد وزیبادشت از عموم اهالی شهید پرور  و همیشه در صحنه منطقه دعوت می کند با حضور پر ارزش خود در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه سال 96، حماسه حضور دیگری را رقم زده و دل در گرو مهر ولایت رهبر فرزانه مان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله)، پشتیبان نظام اسلامی باشیم.
روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری فرخ آباد و زیبادشت
 

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیشنهادات و انتقادات

شماره تماس ها

داخلی / فکس :

026-36884390

حدیث روز