links معرفی اعضای شورای اسلامی معرفی دهیار معرفی روستای فرخ آباد و زیبادشت
دوشنبه, 29 مرداد 1397

مطالب اخیر

مناقصات و مزایدات

پیوندها

اوقات شرعی


برگزاری جلسه ستاد بحران مشکین دشت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
شنبه, 09 دی 1396 ساعت 09:09
جلسه ستاد مدیریت بحران بخش مشکین دشت با حضورمهندس احدی فرماندار شهرستان فردیس و بخشدارمشکین دشت و مسولین ادارات و نهادهای خدمات رسان برگزار شد.
مهندس احدی برای شروع این نشست با اعلام ساعت صفر مسولین نهادهای شهری،خدماتی و امدادی را مورد ارزیابی قرار داد و گفت در شهرستان فردیس تمهیدات لازم اتخاذ شده و مساجد و سالنهای ورزشی برای اسکان موقت آماده شده  و در بخش مشکین دشت جهت انسجام بخشیدن به مدیریت بحران دو نشست در هفته آینده خواهیم داشت .
اقلام مورد نیاز همشهریان در مواقع بحران با وجود دو سوله در مشکین دشت و نیز در روستای فرخ آباد و زیبادشت مهیا شده تا با آمادگی کامل در زمان وقوع حادثه با بحران روبرو شویم.
مهندس امرایی ؛بخشدار مشکین دشت با اشاره به نیاز این بخش به تشکیل کمیته ویژه بحران بعد از دو زلزله اخیر گفت در گذشته ستاد بحران بخش تشکیل شده و جلسات متعددی نیز برگزار گردیده ولی در راستای هماهنگی و تعامل بین ادارات خدمات رسان و امدادی در جهت ارایه خدمات مطلوب و نیز کاهش خسارات و تلفات در این گونه حوادث طبیعی که خود نوعی هشدار و مانور است، نیازمند آسیب شناسی است .
وی در ادامه گفت: برگزاری این جلسه  با حضور مسولین ستاد بحران به صورت ویژه آسیبهای این دو زلزله و اتفاقات پیرامون آن مطرح و دستورات لازم در جهت رفع این موارد  تا روزهای آتی در دستور کار قرار گرفت.
 

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیشنهادات و انتقادات

شماره تماس ها

داخلی / فکس :

026-36884390

حدیث روز